Вибираємо безпружинний матрац

Маркетологи стверджують, що матраци без пружин однозначно є кращим варіантом з масою переваг:
- м'які і комфортні, швидко позбавляють від болю в спині;
- мають набагато більший термін служби ніж пружинні матраци;
- не накопичують статичну електрику, оскільки не містять металевих деталей;
- вбирають і випаровують виділяється людиною під час сну вологу;
- Чи не видають звуків.
Рекламні слогани і маркетингові хитрощі продавців беспружінніков вражають, але вже через рік після покупки стає очевидним, що закони фізики ніхто не відміняв!
Фізичні характеристики спіненого матеріалу такі, що при регулярному механічному впливі відбувається усадка піни. Чим нижче щільність матеріалу (об'ємний вага), тим швидше з'являться «западини» і проблема стрімко погіршується.
Гарантія на безпружинні матраци найчастіше становить 1-2 роки. Це не випадково ¬¬¬- життєвий цикл свого вироби виробники беспружінніков прекрасно усвідомлюють.
Вага безпружинних матраців продавці вказують вкрай рідко - ця важлива характеристика дозволяє розрахувати і перевірити заявлену щільність піни.
Сотні відгуків з фотографіями дають наочне уявлення про недоліки пружинної конструкції матраців і об'єктивності рекламних заяв.
Безпружинні конструкція матраца може бути хорошим рішенням для користувачів з вагою не більше 60 кг. Основним критерієм підбору такого матраца повинна бути щільність матеріалів наповнення (не нижче 45 кг / м3).
Важливий маркер при виборі безпружинного матраца його вага. Двоспальний матрац вагою менше 40 кг вказує на використання в наповненні бюджетних і низькоякісних матеріалів, що швидше за все призведе до просідання матеріалу.
Купівля матраца це інвестиція у власне здоров'я!
У такій покупці не повинно бути імпульсивності і схильності рекламним маніпуляціям. Підходьте до покупки раціонально, щоб розуміти сильні і слабкі сторони продукту спирайтеся не тільки на рекламні слогани, але і на об'єктивну інформацію з відгуків.