Шкіряне ліжко B255

грн.
грн.
Розміри: 245 см х 215 см х 90 см
Спальне місце: 180 см х 200 см
Вага: 63 кг

Стильне шкіряне ліжко в стилі хайтек. М'яке узголів'я виконано у формі двох м'яких подушок на всю ширину ізглів'я, м'які бічні частини ліжка округлої форми травмобезпечні і стильно виглядають. Модель ліжка доступна в двокольоровому виконанні, дозволяє поєднувати дану модель з різними кольорами інтер'єру спальні. Компактні хромовані ніжки ледь помітні і створюється враження ніби ліжко ширяє в невагомості. Купити стильні ліжка з доставкою ви можете в інтернет-магазині меблів Sonata Möbel.
Опис
Будь-яка з моделей двоспальних ліжок пропонується в двох варіантах оббивки:
- анілінова шкіра (aniline leather) - натуральна шкіра яка в процесі вироблення піддається мінімальній технологічній обробці, лицьова поверхня коригується і стає гладкою, шкіра забарвлюється аніліновими барвниками завдяки чому залишається м'якою і зберігає гнучкість. Є найбільш традиційним способом вичинки шкіри для меблевої промисловості, практичний матеріал з тривалим терміном служби;
- pu шкіра (pu leather / bucast) - подрібнену шкіра і поліуретан змішуються до пастоподібного стану, склад наноситься на міцну синтетичну підставу і забарвлюється гіпоалергенним барвником. За своїми характеристиками цей матеріал значно перевершує Екокожа і аналоги, широко використовується в автомобільній і меблевій промисловості. Склад готової продукції знаходиться в місті Київ, регулярно наповнюючи його товарами ми виключили необхідність попереднього замовлення і тривале очікування обраних меблів покупцем. Доставка меблів по Україні здійснюється на протязі 24 годин!
Ліжко В255 в інтер'єрах наших покупців
Комплектація
  • підстава під матрац (3 секції ламелей);
  • узголів'я ліжка; - бічні частини ліжка (2 шт);
  • підніжжя ліжка;
  • фурнітура для монтажу меблів;
  • інструкція по збірці меблів.

Звертаємо вашу увагу на те, що матрац в комплект не входить.