Шкіряне ліжко B290

грн.
грн.
Розміри: 250 см х 210 см х 100 см
Спальне місце: 180 см х 200 см
Вага: 63 кг

Ексклюзивний дизайн ліжка В290 унікальний м'яким узголів'ям об'ємної форми, що дозволить розташування на ліжку сидячи для перегляду TV, читання або роботи c ноутбуком. Футуристичні форми боковин ліжка і ізножья роблять її ідеальним доповненням стильного інтер'єру вашої затишній спальні.

Ця ліжко стане ключовим елементом спальної кімнати. Німецький прагматизм і функціональність, які притаманні ліжок від Соната меблі, в поєднанні з дугою сучасними меблями дозволять вам створити унікальний дизайн вашої спальні в будь-якому з обраних вами стилів: хайтек, модерн, мінімалізм або еклектика.
Опис
Будь-яка з моделей двоспальних ліжок пропонується в двох варіантах оббивки:
- анілінова шкіра (aniline leather) - натуральна шкіра яка в процесі вироблення піддається мінімальній технологічній обробці, лицьова поверхня коригується і стає гладкою, шкіра забарвлюється аніліновими барвниками завдяки чому залишається м'якою і зберігає гнучкість. Є найбільш традиційним способом вичинки шкіри для меблевої промисловості, практичний матеріал з тривалим терміном служби;
- pu шкіра (pu leather / bucast) - подрібнену шкіра і поліуретан змішуються до пастоподібного стану, склад наноситься на міцну синтетичну підставу і забарвлюється гіпоалергенним барвником. За своїми характеристиками цей матеріал значно перевершує Екокожа і аналоги, широко використовується в автомобільній і меблевій промисловості. Склад готової продукції знаходиться в місті Київ, регулярно наповнюючи його товарами ми виключили необхідність попереднього замовлення і тривале очікування обраних меблів покупцем. Доставка меблів по Україні здійснюється на протязі 24 годин!
Ліжко В290 в інтер'єрах наших покупців
Комплектація
  • підстава під матрац (3 секції ламелей);
  • узголів'я ліжка; - бічні частини ліжка (2 шт);
  • підніжжя ліжка;
  • фурнітура для монтажу меблів;
  • інструкція по збірці меблів.

Звертаємо вашу увагу на те, що матрац в комплект не входить.